TABLICE INTERAKTYWNE

Szeroka oferta tablic interaktywnych pozwala nam na dobór urządzeń dla najbardziej wymagających klientów.

Oprócz sprzedaży oferujemy:
- profesjonalne doradztwo
- projekty
- montaż urządzeń
- kalibrację
- serwis
- szkolenia

U nas możesz wynegocjować nie tylko cenę ale również gwarancję dłuższą niż gwarancja producenta.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:
tel/fax 81 441 71 47
mobil. 725 026 000

Monitory interaktywne LED

  • NOWOŚĆ!!! Tablica interaktywna LCD CTOUCH to nowy, zupełnie inny wymiar interaktywnych prezentacji i lekcji. Zastosowana technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora, jego funkcji i oprogramowań różnych producentów (np. RM Easiteach).

Tablice interaktywne na podczerwień

  • Urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który może być obsługiwany za pomocą palca. Dzięki zastosowaniu powierzchni ceramicznej tablica interaktywna posiada także właściwości klasycznej tablicy suchościeralnej. Technologia IR

Tablice interaktywne optyczne

  • 5 lat GWARANCJII !!! Urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który może być obsługiwany za pomocą palca. Dzięki zastosowaniu specjalnej powierzchni tablica interaktywna posiada także właściwości klasycznej tablicy suchościeralnej.

Tablice interaktywne elektromagnetyczne

  • Nowa seria tablic elektromagnetycznych pozwala na pisanie na tablicy dwóm osobom jednocześnie, natomiast suchościeralna powierzchnia umożliwia korzystanie z niej zarówno w sposób tradycyjny jak i w oparciu o nowoczesne, interaktywne rozwiązania.

Uchwyty do tablic interaktywnych

  • Uchwyty stacjonarne, mobilne, standy do tablic interaktywnych.
1 |